•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Defibrillaatorid

  Defibrillaatorid töökohas ja kodus kasutamiseks - Osta defibrillaator

  Taga kodu ja töökoha ohutus defibrillaatori abil - paku kõigile turvatunnet. Sellelt lehelt leiad valiku järeleproovitud ja usaldusväärseid defibrillaatoreid, mida on õnnetuse korral lihtne kiiresti kasutada. 

  Nii nagu tulekustuti puhul, loodame, et defibrillaatorit ei tule kunagi kasutada, kuid hädaolukorras võib see päästa elu. Vaata allpool meie isiklikuks ja töökohal kasutamiseks mõeldud defibrillaatorite valikut. 

  Kas sul on küsimusi? Küsimuste korral võta meiega ühendust telefonil +372 8801301 - oleme alati valmis aitama sobiva mudeli leidmisel.

  Osta defibrillaator töökohta või koju 

  Meiega koos on defibrillaatori ostmine lihtne ning kõiki meie mudeleid saab kasutada kiirelt ja lihtsalt. See ei anna šokki, kui see pole tingimata vajalik. Kõikidele mudelitele paigaldatud hääljuhised juhendavad kasutajat hoolikalt ja selgelt. Seadmeid saavad ja peaksidki oskama kasutada kõik. Defibrillaatori kasutamise koolitust ei vaja ei sina ega su töötajad, kuid soovitame siiski väikest kursust, kuidas defibrillaatorit õigesti ja kõige paremini kasutada. Kursusel harjutatakse kasutamist ostetava defibrillaatori koopia peal. 

  Kui palju defibrillaator maksab? 

  Meie poest leiad erineva hinnaga defibrillaatoreid. Kõik meie mudelid on tõhusad ja usaldusväärsed. Osta defibrillaator hea hinnaga ning kingi endale ja oma töötajatele tugevam igapäevane turvatunne. Vaata valikut allpool. Defibrillaator võib õnnetuse korral päästa elu. 

  Ära unusta, et me oleme alati valmis sind õige defibrillaatori leidmisel aitama.  Võta meiega ühendust telefonil +372 8801301

  FAQ

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska