•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Lifepak koolitusdefibrillaatorid

  Südameseiskus võib juhtuda ootamatult ja igal pool. Iga sekund on elude päästmisel hindamatu väärtusega ja defibrillaatori kasutamise oskus võib olla vahe elu ja surma vahel. Meie veebipoest leiate kvaliteetsed Lifepak koolitusdefibrillaatorid, mis aitavad teil endal ja teistel õppida elupäästvaid tehnikaid.

  Lifepak treener: harige ennast reaalseteks olukordadeks

  Lifepak treener on täiuslik vahend defibrillaatori õige kasutamise õppimiseks. Lifepak treeneriga saate harjutada realistlikke stsenaariume ja harjuda seadme tööga enne tegelikku hädaolukorda. Lifepak treener simuleerib päris defibrillaatori funktsioone, võimaldades teil harjutada elektroodide paigaldamist, šoki manustamist ja muid olulisi samme elustamisprotsessis.

  Lifepak koolitusdefibrillaatorid: harjutage kvaliteetse varustusega

  On oluline harjutada varustusega, mis sarnaneb päris seadmetele, mida võite hädaolukorras kohata. Lifepak koolitusdefibrillaatorid on disainitud jäljendama tervishoiutöötajate ja kogukonna poolt kasutatavate defibrillaatorite tundet ja funktsioone. Lifepak koolitusdefibrillaatori kasutamisel omandate vajaliku enesekindluse ja teadmised defibrillaatori tõhusaks käsitlemiseks.

  Lifepak: usaldusväärne bränd

  Defibrillaatorite puhul on oluline toetuda kvaliteedile ja jõudlusele. Lifepak on tervishoiutöötajate poolt kogu maailmas tunnustatud ja usaldatud bränd. Lifepak koolitusdefibrillaatori või Lifepak treeneriga teate, et õpite varustusega, mis on usaldusväärne, täpne ja elutruu.

  Ole valmis tegutsema

  Olenemata sellest, kas olete tervishoiutöötaja, tööandja, kes soovib oma töötajaid koolitada, või isik, kes soovib õppida elupäästvaid oskusi, on Lifepak koolitusdefibrillaator suurepärane valik. Uurige meie Lifepak treenerite ja Lifepak koolitusdefibrillaatorite valikut ning astuge sammu selle poole, et olla valmis päästma elusid, kui see on kõige rohkem vajalik.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska