•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • AED träningselektroder

  €59
  Saadaval
  Hetkel ei ole laos
  .
  Hetkel ei ole laos
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  AED-koolituspadjad, ühilduvad AED Trainer 1, 2 & 3-ga – Sobivad kõikidele elustamispuppude tüüpidele.

  Kasutage meie patju mitmesuguste koolitusnukkudega. Tugev liim tagab, et padjad püsivad kogu treeningu vältel kindlalt paigas.

  Laerdali padjad on loodud vastupidavaks. Neid on testitud kuni 50 kasutuskorra peale, eeldusel, et neid säilitatakse õigesti nende vutlaris kasutuskordade vahel. See tagab, et saate oma investeeringust maksimumi.

  Pediaatriline versioon: Mõistame, kui oluline on võimalus koolitada kõikides vanuserühmades. Seetõttu pakume ka pediaatrilist versiooni meie koolituspatjadest, mis on ideaalne neile, kes õpetavad laste elustamist.

  LINK-versioon: Veelgi edasijõudnumaks koolituskogemuseks proovige meie LINK-versiooni. Need padjad suudavad tuvastada nende asetuse Laerdal LINK-nukkudel, lisades teie AED-koolitusmoodulile täiendava mõõtme.

  Meie AED-koolituspadjad on ideaalsed kasutamiseks koolituskeskkondades, mis nõuavad regulaarset ja põhjalikku koolitust. Need on suurepärased haiglatele, päästeteenistustele, koolidele ja ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele pakkuda parimat võimalikku ettevalmistust südame seiskumise olukorraks.
  Toote ID:
  198-80550

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska