•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Harjutusdefibrillaatorid AED

  Tere tulemast meie AED harjutusdefibrillaatorite ja AED koolitajate lehele! Siit leiate laia valiku harjutusdefibrillaatoreid, mis aitavad teil ja teistel õppida elupäästvaid meetmeid südameseiskuse korral. On oluline olla valmis ja teada, kuidas AED-d hädaolukorras kasutada. AED koolitaja abil saate defibrillaatorit ohutult harjutada ilma kahjustamise riskita.

  Mis on AED Harjutusdefibrillaator?

  AED ehk automaatne väline defibrillaator on mõeldud inimese aitamiseks, kes on kogenud südameseiskust. AED harjutusdefibrillaator, tuntud ka kui AED koolitaja, on hariduslik seade, mis on kavandatud sarnanema päris AED-ga, kuid ei anna elektrilist šokki. Seda kasutatakse õppimiseks ja koolitamiseks CPR (kardiopulmonaalne elustamine) ja AED kasutamisel.

  Meie Valik AED Koolitajaid ja AED Harjutusdefibrillaatoreid

  Baasmudelid

  Täiuslik neile, kes soovivad põhiteadmisi AED toimimisest. Baasmudelitel on tavaliselt lihtne funktsionaalsus ja need on kasutajasõbralikud.

  Arenenud Mudelid

  Kogenud kasutajale, kes soovib sügavamat mõistmist ja erinevate stsenaariumide harjutamist. Arenenud AED koolitajatel on sageli rohkem seadeid ja funktsioone.

  AED Harjutusdefibrillaatorid Pediaatrilise Režiimiga

  Mõned AED koolitajad on varustatud ka “pediaatrilise režiimiga”, et simuleerida AED kasutamist lastel. Väga oluline neile, kes töötavad lastehoius või keskkondades, kus on lapsed.

  Komplektid AED Koolitajaga ja Lisatarvikutega

  Täielikuks koolituskogemuseks pakume komplekte, mis sisaldavad AED koolitajat koos praktiliste lisatarvikutega nagu elektroodid, koolitus mannekeenid ja kandekotid.

  Miks valida AED Harjutusdefibrillaator?

  CPR-i ja AED kasutamise teadmised võivad olla elu ja surma vahelise erinevus. AED harjutusdefibrillaatoriga saate:

  • Harjutada AED kasutamist kontrollitud keskkonnas
  • Parandada oma võimet hädaolukorras kiiresti reageerida
  • Tunda end kindlamalt oma teadmistes elude päästmisel

  Võta meiega ühendust

  Kas teil on küsimusi või vajate abi õige AED harjutusdefibrillaatori valimisel oma vajadusteks? Ärge kartke pöörduda meie klienditeeninduse poole. Meil on hea meel aidata!

  Astuge samm elupäästja suunas –

  Tutvuge täna meie AED koolitajate ja AED harjutusdefibrillaatorite valikuga.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska