•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • MILLISEID ISIKUANDMEID ME KOGUME JA MILLEKS?

  Kui külastate Sudameabi.ee veebilehte, kogume automaatselt infot teie ja teie veebilehe kasutuse kohta, näiteks missugust veebilehitsejat kasutate ja milliseid otsingusõnu meie veebilehele sisestate, samuti kogume infot teie IP-aadressi, võrgu teeninduspiirkonna ning kasutatava seadme kohta.

  Andmete kogumise eesmärk on veebilehe kasutajakogemuse ja funktsionaalsuse optimeerimine, aga ka sihtturundus, näiteks taasturundus Facebooki ja Google’i vahendusel.  Sedalaadi andmete töötlemine on vajalik selleks, et saaksime oma veebilehte arendada ning teile asjakohaseid pakkumisi edastada. 

  Kui ostate Sudameabi.ee veebipoest tooteid või võtate meiega ühendust, kogume teie kohta infot, mida meile ise avaldate, näiteks nimi, aadress, e-posti aadress, telefoninumber, makseviis, tellitud ja tagastatud toodete info, tarneviiside eelistused ning IP-aadress, millelt tellimus esitati.

  Nimetatud andmete kogumine on vajalik selleks, et saaksime tellitud tooted teieni toimetada ning täita teiega sõlmitud ostu-müügilepingut, mis sisaldab ka teile toodete tagastamise ja kaebuste esitamisega seotud õiguste tagamist. Me võime töödelda teie isikuandmeid ka selleks, et meie tegevus vastaks õiguslikele nõuetele, sh raamatupidamislikel eesmärkidel. Ostu korral kogutakse IP-aadress meie huvide turvamise ning pettuste ennetamise võimaldamise eesmärgil.

  Kui registreerite end meie uudiskirja saajaks, kogume infot teie nime ja e-posti aadressi kohta.

   

  ISIKUANDMETE TÖÖTLEJAD

  Teie nimi, aadress, e-posti aadress, telefoninumber, tellimuse number ja täiendavad tarne-eelistused edastatakse ettevõtetele UPS, FedEx või teistele tarneteenuse pakkujatele, kes tegelevad teie tellimuse kohaletoimetamisega.

  Infot võidakse edastada ka kolmandatele osapooltele, kes tegelevad isikuandmete töötlemisega meie volitusel. Kasutame koostööpartnerite teenuseid klienditeeninduses, tehnilises toes, veebilehe optimeerimisel, uudiskirjade saatmisel ja sihtturunduse, sh taasturunduse tegemisel. Nimetatud ettevõtted töötlevad meie vastutusel olevaid isikuandmeid meie antud juhiste järgi. Isikuandmete töötlejatel ei ole lubatud nende valdusesse antud andmeid kasutada ühelgi muul eesmärgil kui vastavalt meiega sõlmitud lepingule ning nad on kohustatud tagama andmete konfidentsiaalsuse.

  Üks nimetatud isikuandmete töötlejatest on Google Analytics v/Google LLC, asukohariik USA. USA-sse edastatavate andmete turvalisuse garanteerib EL-i-USA andmekaitseraamistiku Privacy Shield, EL GDPR, Artiklile 45 vastav andmetöötleja sertifikaat.

  Google LLC sertifikaadi koopia on leitav siin:

  https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt000000001L5AAI

   

  TEIE ÕIGUSED

  Teil on õigus küsida igal ajal infot, missuguseid andmeid oleme teie kohta kogunud, millistel eesmärkidel teie andmeid töödeldakse, millised on isikuandmete kategooriad ja millised võimalikud andmetöötlejad ning missugustest allikatest andmed pärinevad.

  Teil on õigus saada koopia oma töödeldavatest isikuandmetest. Kui soovite oma isikuandmete koopiat, palun saatke kirjalik nõue aadressile info@sudameabi.ee. Teilt võidakse seejärel nõuda isikut tõendavat dokumenti, et veenduda isikusamasuses.

  Kui märkate mõnd ebatäpsust andmetes, mida oleme teie kohta kogunud, võtke meiega palun ühendust, et saaksime andmed korrigeerida.

  Teatud juhtudel on teil õigus nõuda meilt osa või kõikide oma isikuandmete kustutamist, näiteks kui võtate oma nõusoleku isikuandmete töötlemiseks tagasi ning meil ei ole teisi legaalseid põhjusi teie isikuandmete töötlemiseks. Kui teie isikuandmete jätkuv töötlemine on vajalik näiteks meie legaalsete kohustuste täitmiseks või õiguslike nõuete tõestamiseks, täitmiseks või kaitsmiseks, siis ei ole me kohustatud teie isikuandmeid kustutama.

  Teatud juhtudel on teil õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise piiramist või üksnes salvestamist, näiteks kui teie kohta käivad töödeldavad andmed võivad olla ebakorrektsed.

  Teatud juhtudel on teil õigus nõuda meie valduses olevaid enda kohta käivaid isikuandmeid struktureeritud ja laialdaselt kasutatud masinloetavas formaadis, samuti on teil õigus kanda see info üle teisele andmetöötlejale.

  Teil on õigus igal ajal esitada vastuväiteid oma isikuandmete otseturunduse eesmärkidel töötlemise osas, kaasa arvatud sihtturunduse eesmärgil tehtav profiilimine.

  Teil on samuti õigus igal ajal esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemise osas isiklikel põhjustel.

  Teil on õigus igal ajal tühistada meile antud luba töödelda teie isikuandmeid. Kui soovite oma luba tühistada, palun võtke meiega ühendust info@sudameabi.ee.

  Teil on õigus igal ajal pöörduda kaebusega Andmekaitse Inspektsiooni poole. Kontaktid leiate www.aki.ee.

   

  ISIKUANDMETE KUSTUTAMINE

  Sudameabi.ee kogutud isikuandmed kustutatakse hetkel, kui te ei ole meie veebilehele sisse loginud täpselt 1 aasta jooksul. 

  Uudiskirja saamisega seotud info kustutatakse pärast seda, kui tühistate uudiskirja saamise nõusoleku, välja arvatud juhul, kui vastavate andmete töötlemiseks on teised põhjused.

  Sudameabi.ee veebipoest ostude tegemisega seotud info kustutatakse reeglina 3 aastat pärast ostu tegemise kalendriaasta lõppu. Seda infot võib aga säilitada ka kauem, kui meil on pikemaks säilitamiseks legitiimsed põhjused, näiteks õiguslike nõuete tõestamiseks, täitmiseks või kaitsmiseks või kui peame andmeid säilitama selleks, et meie tegevus vastaks õiguslikele nõuetele. Vastavalt Raamatupidamise seadusele säilitatakse raamatupidamislikku materjali 7 aastat finantsaasta lõpuni.

   

  TURVALISUS

  Kasutame sobivaid tehnilisi ja organisatoorseid turvameetmeid isikuandmete juhusliku või illegaalse hävimise, kadumise, muutmise või kahjustumise vältimiseks ning autoriseerimata ligipääsu ja kasutuse takistamiseks.

  Teie isikuandmetele pääsevad ligi ainult need töötajad, kellel on neid tarvis oma tööülesannete täitmiseks.

   

  KONTAKTINFO

  Veebilehe kaudu kogutud isikuandmete andmetöötleja on Sudameabi.ee

  Kui teil on küsimusi või kommentaare käesoleva privaatsuspoliitika kohta või kui soovite kasutada oma õigusi, palun võtke meiega ühendust alljärgnevatel kontaktidel:

  Sudameabi.ee

  Telefon: +372 880 1301

  E-posti aadress: info@sudameabi.ee

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska