•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
  •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
Munskydd KN95 FFP2 Munskydd KN95 FFP2 Munskydd KN95 FFP2 Munskydd KN95 FFP2 Munskydd KN95 FFP2

Kaitsemask, 10 tükki pakis (KN95 FFP2)

€25
Kogus
Saadaval
Ei ole saadaval
.
Ei ole saadaval
Telli teavitus

Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

Toote kirjeldus:

Uus, kvaliteetne kaitsemask, mis suudab kaitsta covid-19 viiruse piisknakkuse eest. Näomask kaitseb kasutajat ka viiruse levitamise eest. Seetõttu soovitatakse ka nakatunud inimestel kanda näomaske. Tootel on nutikas funktsioon, mille kasutamiseks pigistate näomaski nina kohale, nii et see katab tihedalt nina piirkonna ja kaitseb parimal võimalikul viisil. Keerake üle kõrvade ja kaitsemask filtreerib üle 95% osakestest.

Kaitsemaskid kuuluvad klassi FFP2 (KN95). See on Euroopa standard ja tähendab, et Faqce makse testib Euroopas heaks kiidetud sõltumatu testimisinstituut. Kõigil testimisinstituutide pole FFP2 testimiseks volitusi, kuid tootjale FFP2 sertifikaatide väljaandmiseks peab ka uurimisasutus ise olema heaks kiidetud. Testimisinstituut, kus Südameabi näomaskid on heaks kiidetud, on CCQS, https://www.ccqs.co.uk/.

Näomaskide tootja on M&B Electronics, mis tegeleb meditsiinitehnoloogia tootmisega defibrillaatorite valdkonnas avalikule ja tervishoiusektorile. Südameabil onettevõttega M&B Electronics pikk eksklusiivne koostöö, mis tagab kaitsemaskide kvaliteedi ja kõik nõutavad sertifikaadid.

Kaitsemaske tuleks kasutada siis, kui olete inimesele lähemal kui 3 meetrit või enne patsiendi tuppa sisenemist. Sobib kasutada haiglates.

Tarnitakse 10 kaitsemaski pakendis.

Soovitatavad juhised kasutamiseks:

* Peske käsi

* Tume pool välja, hele pool sisse

* Metallist triibud ülespoole ja teine külg allapoole

* Vajutage metallribad nina vastu 

CDC (Centers for Disease Control and Prevention) soovitab grippi nakatunud patsientidega kohtuvatel tervishoiutöötajatel kasutada kaitsemaske.

Suurus: 18x25cm

Filter: FFP2 KN95 (filtreerib 95% või rohkem kõigist osakestest)

Säilitamine: 3 aastat

Pakendis 10 kaitsemaski

CE märgisega

Standardid: EN 149:2001 + A1:2009

Lateksivaba

Viide:

https://www.cdc.gov/flu/professionals/infectioncontrol/healthcaresettings.htm
Toote ID:
200.11