•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Hingamisteede kaitse

  Elustamise maskid

  Kui on hädaolukord ja elustamine tuleb läbi viia on elustamise mask äärmiselt kasulik. Elu päästmiseks on vaja vabastada hingamisteed ja alustada insuflatsiooniga. Paljud võivad tunda hirmu kannatanu bakterite ja võimalike haiguste ees. Elustamise mask annab inimestele julguse insuflatsiooni sooritamiseks ja päästa seeläbi elusid. 

  Elustamise mask on väike ja seda on lihtne hoiustada. Kandes alati elustamise maski kaasas, hoides seda esmaabi kotis või defibrillaatori juures, on mask vajadusel alati käepärast. Elustamise maskid on ühekordselt kasutatavast materjalist, mis tuleks iga kasutuse järel välja vahetada. Nii on elustamise maks alati puhas ja hügieeniline ning ei aita kaasa haiguset võimalikule levikule.

  Kaitseb nii abistajat kui ka kannatajat

  Elustamise mask ei kaitse ainult haiget, kes kannatab südameseiskuse all ja kes vajab insuflatsiooni. Mask kaitseb ka neid, kes elupäästmist teostavad. Elustamise maski igapäevane kaasas kandmine on arukas. Kunagi ei või teada, millal võib tekkida hädaolukord.

  Südameabi valikust leiate mitmesuguseid elustamise maske. Peamine pole see, millist sorti kasutate, oluline valida sort, mis on alati käepärast ja leiab ka päriselt kasutust. Igal aastal toimub Rootsis umbes 10 000 südameseiskumist: http://www.diva-portal.org/smash/get/diva2:1171162/FULLTEXT01.pdf. See tähendab, et on palju kordi, kui elustamise makse saab kasutada elupäästva insuflatsiooni sooritamiseks. 

  Südameabis on saadaval Laerdal elustamise maskid, mis on pakendatud eraldi. Ühes pakis on 50 tükki, mis tagab piisava koguse. 

  Kui soovite, et elustamise mask oleks alati käepärast, on need saadaval ka võtmehoidjatena. Need võtavad väga vähe ruumi ja riputatuna võtmehoidja külge, teate alati, kus see vajaduse korral asub. Kui elustamise mask on võitmehoidjaga kaasas olete alati valmis ohutult päästma elusid.

   

   

  Elustamise maskidega kaitsete end piisknakkuse eest

  Elustamise maskid takistavad elustamise protsessi ajal kannatanu ja elupäästja vahelist naha kontakti suu piirkonnas. Sel moel on takistatud haiguste ja bakterite levik. Kaitse takistab ka kehavedelike levimist ühelt inimeselt teisele. Mida elustamise maks aga ei takista, on jätkuv ja tõhus insuflatsiooni sooritamine. 

  Süsameabis on saadaval ka kaitsemaskid ja visiirid. Nii kaitsete ennast ja teisi piisknakkuse võimaliku leviku eest. See hoiab ära viiruste edasi kandmise või nakatumise 

  Südameabi kaitsemaskid on kvaliteetsed ja aitavad välja filtreerida vähemalt 95% kõigist osakestest. Need on eriti suurepäraseks abivahendiks, kui nakkus levinud töökollektiivis või tervishoiutöötajate seas, kes puutuvad kokku haigete inimestega. Kaitsemaskidel on olemas vastavad sertifikaadid haiglas kasutamiseks.

   

   

  Elustamise maskiga päästad elusid

  Igaühte võib tabada südame seiskumimine ja vajada päästmist kompressioonide ja insuflatsiooni abil. Kui elustamise maskid on käe-jala juures, on kaitstud nii elupäästja kui ka kannatanu. Seetõttu soovitab Südameabi elustamise maske hoiustada alati koos defibrillaatoriga. See aitab tagada, et rohkem inimesi julgeb aidata ja alustada elupäästva insuflatsiooni sooritamisega

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska