•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Allegramask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED

  AllegraMask MED

  €35
  Saadaval
  Ei ole saadaval
  .
  Ei ole saadaval
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  Parim viis end õhus levivate viiruste eest kaitsta ilma nägu varjamata. AllegraMask on Saksamaal toodetud läbipaistev visiir meditsiiniliseks või isiklikuks otstarbeks. Toode vastab kõikidele Euroopa Liidus kehtivatele meditsiiniseadmete kvaliteedi- ja ohutusnõuetele (ISO 13485).                       

  Visiir on hea alternatiiv maskile. Visiiri kasutades ei ole miski suuga otseses kontaktis, mis muudab nii hingamise kui vestluste pidamise lihtsamaks. Kasutaja nina ja suu on kaitstud piisknakkuse eest, aidates samal ajal kaitsta ka teisi.

   

  Eelised

  • Stiilne disain    

  • Läbipaistev ja kriimustuskindel plastik    

  • Räägi ja hinga vabalt    

  • 100% taaskasutatav      

  • Lihtne puhastada    

  • Mugav kaasas kanda

  • Vastab kõrgetele EUstandarditele

  • Kaitseb nakkusetekitajate eest 

   

  Kaasaegne disain

  Paljud müügil olevad visiirid on suured ja kohmakad. AllegraMask on minimalistlik ja diskreetse disainiga, mis tähendab, et saate seda kanda linnas, tööl, poes käies või pere ja sõprade külastamisel.

  Tootel kasutatav olev tehnoloogia on patenteeritud. Visiiri paigal hoidvaid kinnitusvahendeid saab hõlpsasti eemaldada ja asendada mõne teise värviga. Nii saab soovi korral visiiri välimust muuta ja valida sobiv värv igaks sündmuseks. 

   

  Valmistatud läbipaistvast termoplastikust

  Läbipaistev termoplastik, mida nimetatakse ka polükarbonaadiks, on ületamatu materjal, kui eelistate läbipaistvust ja suurt vastupidavust. Materjali kasutatakse sageli vaateakendel ja lennukites. AllegraMaski pind on udu tekke vältimiseks spetsiaalselt töödeldud.

  Visiir on vastupidav, tänu termoplastiku kriimustuskindlale töötlemisele. Saate vaevu nähtava visiiri, mis võimaldab ümbritsevate inimestega vabalt suhelda.

  Inimeste suhtlus põhineb suures osas näoilmel ja kasutades minimalistliku kujundusega visiiri, muutub suhtlus loomulikumaks. 

   

  Lihtne hooldada

  AllegraMaski on äärmiselt lihtne puhastada. Plastik talub hästi kuuma vett ja seepi. Puhastage seda voolava vee all ja pühkige rätiku või salvrätikuga kuivaks. Seejärel on visiir valmis uuesti kasutamiseks. Tegemist on ka väga jätkusuutliku ja seega keskkonnasõbraliku kaitsevahendiga.

   

  Kaitske keskkonda ja valige säästlik toode

  Visiiri kasutamine tähendab keskkonnale mõtlemist. AllegraMask on 100% ümbertöödeldav ja samas saab toodet pikka aega uuesti kasutada. Visiir ei muutu pärast mõningast kasutamist kriimuliseks ja kasutuskõlbmatuks. Visiiri on lihtne puhastada ja uuesti kasutada. 

  Toode on tulekindel ja ei sisalda mürgiseid aineid. 

   

  Praktiline ja mugav

  Visiir kaalub vaid 53g ja istub reguleeritavate kinnitusdetailidega väga mugavalt ümber pea. Ninaklamber aitab visiiri paigal hoida ka siis, kui olete aktiivne ja liigute rohkem. Kuna visiiri kinnitusvahendeid pole vaja kõrva külge kinnitada, saab visiiri all täiesti takistamatult prille kanda.

   

  Mainekas tootja

  AllegraMask on toodetud Saksamaal ettevõtte FAIST poolt. FAIST on ülemaailmne meditsiinivarustusega tegelev ettevõte, millel on tootmisruumid ja kontorid Euroopas, Ameerikas ja Aasias  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska