•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Hingamisabivahendid - kaitsed, maskid ja pumbad

  Hingamisteede abivahendid

  Hingamisteede takistuse kogemine võib olla väga ohtlik ja seada elu otsesesse ohtu. Seetõttu on äärmiselt tähtis saada abi võimalikult kiiresti. Millist abi vaja on, sõltub olukorrast ja selle tõsidusest. Mõned abivahendid on välja töötatud spetsiaalselt meditsiinitöötajatele kasutamiseks ja neid võib leida näiteks haiglaeelseks abistamiseks mõeldud kiirabiautodest. Osa abivahendeid on kasutamiseks kättesaadaval avalikes kohtades ja neid saab hoiustada koos defibrillaatoriga või esmaabi komplektis. 

  Südameabist leiate hulgaliselt hingamisteede abivahendeid, et päästa hingamis- või südamepeatuse käes kannatanud inimeste elusid. Selliste abivahendite abiga saab kiiresti ja tõhusalt alustada inimese elu päästmisega, kes ei saa hingata.

  Elustamise maskid

  Kui on vaja läbi viia elustamist, on alati hea, kui käepärast on elustamise mask. Südameabi valikus on saadaval elustamise maskid, mida saab võtmehoidja külge kinnitada. Samuti on olemas elustamise maskid, mida saab koos defibrillaatoriga hoiustada. Elustamise maskiga ei pea elustamise korral insuflatsiooni ajal ebamugavust tundma. Aitab kaitsta nii ennast kui ka haiget haiguste ja bakterite eest. Saadaval on ka näomaskid, mis kaitsevad piisknakkuse eest.

   

   

  Taskumaskid

  Taskumaskid on praktiline abivahend elustamise ajal inimesele, kes ei soovi suust-suhu meetodit läbi viia. Neid saavad kasutada nii edasijõudnud kui ka algajad. Taskumaskid on väga head, kuna kogu sisse puhutud õhk liigub kannatanu kopsudesse, ilma et osa sellest välja lekiks. 

   

   

  Professionaalsed hingamisteede abivahendid kasutamiseks erakorralises meditsiinis

  Südameabi ei paku hingamiteede abivahendeid vaid eraisikutele ja töökohtadele, kes soovivad olla valmis võimalikeks hingamise ja südame seiskumiseks. Saadaval on ka lai valik hingamisteede abivahendeid kasutamiseks erakorralises meditsiinis. 

   

   

  Elustamise tarvikud ja BAG II

  Oluline hingamisteede abivahend, mida kasutatakse tervishoius ja erakorralises meditsiinis, on manuaalne elustaja. Südameabi lehel on saadaval Laerdal väga kvaliteetsed elustajad. Elustajad on saadaval on igas suuruses täiskasvanutele, lastele ja imikutele, samuti on valikus hoiukotid ja maskid Lisaks on olemas kõik tarvikud ja vahetatavad osad, mida võib vaja minna. 

  Lisaks korduvkasutatavatele elustajatele on meil ka ühekordsed elustajad, samuti firmalt Laerdal. Südameabi tootevalikust leiate BAG II, mis on sama kvaliteetne kui korduvkasutatav elustaja. Erinevus seisneb selles, et see on mõeldud ühekordseks kasutamiseks ja seetõttu puudub ristsaastumise oht. 

   

   

  Silikoonmaskid hingamisteede abivahendid

  Igal aastal kannatab Rootsi haiglates südameseiskumise all umbes 5000 ja väljaspool haiglat ligikaudu 10 000 inimest: http://www.diva-portal.org/smash/get/diva2:945540/FULLTEXT02.pdf. Elustamise läbiviimiseks elustaja ja BAG II abil on vaja õiget tüüpi silikoonmaski. Südameabi tootevalikust leiate kõik vajalikud maskid. 

   

   

  Imemisüksus Laerdalilt

  Keha hapnikuga varustamiseks on vaja kõigepealt tagada, et midagi ei takistaks ega blokeeriks hingamisteid. Kui sekreet veri või oksendamine blokeerivad hingamisteid, ohustab see patsiendi elu. Südameabi valikus on teiste hingamisteede abivahendite hulgas saadaval ka Laerdal imemisüksus. Saadaval on LSU Serres imemiskottide süsteem ja korduvkasutatav LSU, mis ei vaja lisavarustust, ainult puhastamist. Valikus on ka kõik tarvikud, mida võib vaja minna.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska