•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Pulssoksümeeter M70

  klientide hinnangud:
  €57
  Saadaval
  Ei ole saadaval
  .
  Ei ole saadaval
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  Mõõtke oma pulssi pulsoksümeetriga M70 Fingertip Pulse Oximeter

  M70 Fingertip Pulse Oximeter sõrmeotsa pulssoksümeeter võimaldab teil kõikjal oma pulsisagedust ja vere hapnikuküllastust jälgida. Seade annab hetkega usaldusväärset teavet ja on seetõttu tõeliselt hea valik. See mõõdab pulssi ja annab teavet vere hapnikuküllastuse (SP02) kohta.

  Kerget ja kompaktset suure näidikuga seadet on kerge kotis kaasas kanda. Selle kasutamine väga lihtne ja patareid kestavad kaua. Seade sobib kasutamiseks nii sportlastel kui ka kõigil teistel, see annab iga kord täpse tulemuse. 

   

  M70 Fingertip Pulse Oximeter seadme kohta

  M70 Fingertip Pulse Oximeter on lihtsasti kasutatav ning selle suurelt näidikult on mugav tulemust vaadata. Seade suudab mõõta pulssi vahemikus 25–250 lööki minutis, intervalliga 1 löök minutis. Samuti mõõdab see vere hapnikuküllastust vahemikus 0-100%, intervalliga 1%.

  Seadme kasutamiseks on vaja ainult kahte AAA patareid. Kollase kujundusega pulssoksümeetrit on lihtne leida ja suur nupp muudab selle kasutajasõbralikuks.

  Seadme suur värviline näidik muudab mõõtmistulemuste lugemise lihtsaks. Lisaks näitab see aku taset ja pulsi intensiivsust.

   

  M70 Fingertip Pulse Oximeter seadme kasutamine

  Pulssoksümeetriga saab töötada igaüks, seda on lihtne kasutada. See on väike seade, mille saab kinnitada mistahes sõrmele, et mõõta südame löögisagedust ja vere hapnikuküllastust.

  Käivitamiseks tuleb sisestada kaks AAA patareid. Seejärel tuleb patareide pesale kaas tagasi panna. Avage pulsoksümeeter ettevaatlikult ja kinnitage see sõrmele, küüs näidikuga samas suunas. Mõõtmise alustamiseks vajutage lihtsalt nuppu. Hoidke sõrme paigal, kuni mõõtmine on lõpule jõudnud. Siis näete oma pulssi ja vere hapnikuküllastust.

  Sobib kõigile

  M70 pulssoksümeeter on ideaalne seade neile, kes soovivad kodus pulssi lihtsalt ja ohutult mõõta. See ei vaja keerulist lisavarustust. Seda kasutades pole vaja sõrme nõelaga torkida. Selle asemel on mõõtjal silikoonplaat, mis mõõtmise ajal sõrme ümbritseb. 

  Madala vere hapnikutasemega või nõrga pulsiga inimestel tasub kindlasti kodus pulssoksümeetrit hoida. Selle abil võite ise oma südame löögisagedust ja tööd jälgida. See annab täpseid näite ja seda saab kasutada mitu korda päevas.

  M70 Fingertip Pulse Oximeter on eriti vajalik, kui teie või teie lähedased põevad selliseid haigusi nagu südamepuudulikkus, astma või uneapnoe. Lisaks sobib see suurepäraselt suurtel kõrgustel spordi tegemisel, näiteks ronimisel või suusatamisel. Seal võivad keha mõjutada kõrgus ja hõre õhk, mistõttu tasub jälgida pulsisagedust.
  Toote ID:
  6932562393228

  Dokumendid:
  attachment M70 english user manual
  Ülevaated
  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska