Näita hindu:
  • Eesti
  • Pulssoksümeeter

    Hea tervise tagamiseks peab inimese vere hapnikusisaldus (SP02) olema vahemikus 95 – 100%. Kui teil on så Nii madal kui 92%, on see murettekitav ja vajate lisahapnikku; haiglasse. Kuuldes umbes CPR-abist leiate pulssoksümeetreid, mis aitavad mõõta vere hapnikusisaldust. På så nii saate kiiresti ja lihtsalt kontrollida oma tervislikku seisundit inimene, olenemata sellest, kas see inimene on teadvusel või mitte. Pulssoksümeetrit on väga lihtne kasutada. See on kinnitatud näppu ja seejärel hakkab mõõtma nii vere hapnikusisaldust kui ka pulssi (bpm), et saaks kiiresti tervisliku seisundi kohta vastuse anda.

    Hapniku küllastumise ja pulsi mitteinvasiivne mõõtmine

    Pulssoksümeeter: https :/ /www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0735675799900190 on meditsiiniline mõõteriist. Igaüks võib sellest kasu olla ja seal; see on väike seade, see mahub kergesti esmaabikomplekti. Pulssoksümeeter kasutab mitteinvasiivset meetodit, see jääb alati külge; ära peatu et nahk saaks mõõta pulssi ja hapnikuküllastust. Selle asemel kinnitate seadme kinni; mõõtmiseks sõrmeotsaga. Asjaolu, et seade on mitteinvasiivne, tähendab ka seda, et seda on täiesti valutu kasutada.

    Pulssoksümeeter paistab kahega läbi kehaosa, tavaliselt sõrme erinevad valgusnurgad. Osaliselt punane ja osaliselt infrapuna tuli. Seejärel on vastuvõtja, mis võtab vastu valgussignaale. På nii saab mõõta hapnikutaset ja pulssi. Nimelt suudab pulssoksümeeter lugeda, kui palju erinevatest valgustest on pulsilöögi ajal ja vahepeal neeldunud. 

     

     

    Då ; kas teil peaks käepärast olema pulssoksümeeter

    Pulssoksümeetrit on hea kasutada, kui patsiendid, kes põevad mitmesuguseid kopsuhaigusi, nagu KOK või krooniline bronhiit. Nendel inimestel on kasulik omada kodus pulssoksümeetrit, et ise oma tervislikku seisundit mõõta. Pulssoksümeetrit sees hoides; töökohtadel ja avalikes ruumides saavad paljud kiiresti abi. Inimesed, kellel on halb vere hapnikusisaldus, võivad oma tervise jälgimiseks kasutada pulssoksümeetrit mitu korda päevas. 

    Pulssoksümeetrit ei saa aga kasutada ainult erakorralises abis ja terviseseisundite jälgimisel. Hea käepärast olla ka siis, kui tegeled erinevate kõrgmäestikualadega, näiteks mägironimisega, matkamisega või kõrgmäestikuga matkamisega. Seadet on lihtne kasutada ja see vajab tulemuse näitamiseks vaid mõne sekundi mõõtmist. 

    Pulssoksümeetri kasutamisel on oluline olla teadlik, et küünelakk ja naastud võivad pinda mõjutada ja anda ebausaldusväärne tulemus. See võib olla ka ümbritsev valgus, näiteks eredad luminofoorlambid. pulssoksümeeter suudab seda valgust neelata. Kui kavatsete kasutada pulssoksümeetrit; vastsündinu vajab seda teist seadet kui täiskasvanu. 

     

     

    Väga väärtuslik investeering

    A pulssoksümeeter on tõesti hea investeering. Seda kasutavad erakorraline meditsiin, tippsportlased, krooniliselt haiged inimesed ja see peaks leiduma esmaabikomplektidest. See on väike seade, mis ei nõua suuremat ruumi ja on pika elueaga. Ainus asi, mis tuleb välja vahetada, on tema kaasaskantav pulssoksümeeter on akud, mis seda toidavad. Samuti on hea seda puhastada kasutuskordade vahel, näiteks; et seda hoitakse hügieeniliselt.

     

    Teksti kirjutas ja vaatas läbi Jonathan Adolfssson, meie CPR-koolituste peamine juhendaja ning sertifitseeritud defibrillaatorite ja esmaabi koolitaja. Lisateavet Jonathani kohta leiate aadressilt meie leht Meie kohta.

    SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska