•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Febertermometer Febertermometer Febertermometer Febertermometer Febertermometer Febertermometer Febertermometer

  Palaviku termomeeter

  klientide hinnangud:
  €45
  Saadaval
  Ei ole saadaval
  .
  Ei ole saadaval
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  Saabunud on uus palaviku termomeeter, mis infrapuna tehnoloogia abil võimaldab kehatemperatuuri mõõta ilma puudutama. Sobib ideaalselt viiruste hooajal nakatumise vältimiseks. Palaviku termomeeter sobib kasutamiseks peredele ja koolidele, kuna seda saab hästi kasutada ka laste puhul, samuti on tervishoiuteenuse pakkujad sobiv sihtgrupp, kuna palavikutermomeeter on kontaktivaba. Palaviku termomeetrit kasutatakse otsmikult temperatuuri mõõtmiseks.

  Palaviku termomeetriga on kaasas kaks patareid. Patareide paigaldamiseks vajutage patareikaas alla ja sisestage patareid. Palaviku termomeeter teostab enesetesti funktsionaalsuse kontrollimiseks .

  Temperatuuri mõõtmiseks suunake palaviku termomeeter kulmude vahele, otsmikust 0–5cm kaugusele. Ärge puudutage termomeetriga nahka. Seejärel vajutage Start nupule. Umbes 1 sekundi pärast ilmub tulemus LED ekraanile, termomeeter vibreerib ja piiksub. Heli saab maha võtta.

  Kui termomeetri ja inimese vahemaa on liiga pikk, ilmub ekraanile sümbol numbritega 0-5. Kui vahemaa on õige, viiakse mõõtmine automaatselt läbi
  Toote ID:
  YT-1

  Ülevaated
  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska