•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Örontermometer Örontermometer

  Kõrvatermomeeter

  €36
  Saadaval
  Ei ole saadaval
  .
  Ei ole saadaval
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  Kontaktivaba palaviku termomeeter, mis on välja töötatud nii meditsiiniliseks kui ka isiklikuks kasutamiseks. Mõõtmine toimub seadme suunamisega otsaesisele või kõrva.

  See Yonkeri tipptasemel termomeeter on suure ja selge ekraaniga, mis kuvab kehatemperatuuri ja erinevad värvid näitavad, kas inimesel on palavik või mitte.

  Infektsiooniriski vähendamis seisukohast on seda tüüpi termomeeter väga praktiline. Otsmikult mõõtes ei pea mõõtja teist inimest puudutama. Mõõtmist saab soovi korral hõlpsalt ka ise sooritada, ilma igasuguse abita.

  Kõrva kaudu mõõtes tuleb kõrva aga enne mõõtmist ettevaatlikult edasi-tagasi liigutada*. Kuna infrapunavalgus peab jõudma piisavalt sügavale kõrva.

  *Alla aasta vanuste laste puhul liigutate kõrva ainult tagasi

   

  Tulemus saabub vaid ühe sekundiga!

  Yonkeri infrapunatermomeetrit pole mitte ainult lihtne kasutada, vaid see on ka ülikiire. Mõõtmise alustamiseks vajutage lihtsalt nuppu. Juba ühe sekundi pärast kuulete signaali, mis kinnitab, et mõõtmine on tehtud. Tulemus on nähtav otse ekraanil.

   

  Lihtne kasutada

  Seade aktiveerub vajutades sisselülituse nupule. Mõõtmisprotsessi alustamiseks kasutatakse sama nuppu. Seda on nii lihtne kasutada, et igaüks on suuteline seda ka ilma käsiraamatut lugemata kasutama.

   

  Teavitused palaviku korral

  Enam ei pea muretsema, kui näidatud temperatuur tähendab palavikku või mitte. Yonkeri termomeeter kuvab selgelt kolme erinevat värvi ja neil kõigil on erinev tähendus, tavaline temperatuur, mõõdukalt kõrgenenud kehatemperatuur või palavik. Palaviku korral teeb seade kolm selget piiksu.

   

  Nutikas mälufunktsioon

  Seadmel on olemas nutikas mälufunktsioon ja see salvestab 12 viimast mõõtmist. See funktsioon võimaldab selgelt näha, kuidas palavik areneb ja kas temperatuur on normis.

   

  Kahekordsed näitajad

  Seadmel on eemaldatav kate otsmikult kehatemperatuuri mõõtmiseks. Kui kate on seadmel peal, teab seade, et mõõtmine toimub otsmiku kaudu. Kui kate on eemaldatud, kuvab seadme ekraan, et mõõtmine toimub kõrvas.

  Seade töötab 2 AAA patareidega (ei kuulu komplekti). Kui termomeeter on passiivne vähemalt 60 sekundit, lülitub see automaatselt välja, et patareisid säästa
  Toote ID:
  YK-IRT1

  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska