•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • LifeVac Home Kit

  €119
  Saadaval
  Ei ole saadaval
  .
  Ei ole saadaval
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  LifeVac Home Kit on täiuslik komplekt neile, kes soovivad LifeVac-i kodus hoida. LifeVac on investeering, mis on raha väärt, ja see võib päästa nii laste kui täiskasvanute elu, kellel on kurgus kinni ese. Selle käsitsi toote kasutamiseks ei ole vaja koolitust ega eelnevaid teadmisi ning testid näitavad, et see on hädaolukordades väga efektiivne.

   

  LifeVac Home Kit kolme maskiga

  Selles koduseks kasutamiseks mõeldud komplektis on nii teie LifeVac kui ka kolm maski. Kolm maski on erineva suurusega: täiskasvanutele mõeldud mask, üle 10 kg kaaluvatele lastele mõeldud mask ja harjutusmask. Õige maski suuruse kasutamisel tekitatakse vaakum, mis on vajalik LifeVac'i patenteeritud tehnoloogia tööks. Seetõttu on oluline mitte kasutada täiskasvanute maski lastel ja vastupidi. Seda LifeVac-i ei tohiks kasutada alla 10 kg kaaluvatel lastel.

  Samuti on kaasas lihtsad juhised seadme töö kohta. Seadet kasutatakse käsitsi ja selleks on vaja ainult ühte vajutust.

   

  Harjutage LifeVac-i kasutamist

  LifeVac-seadet saab korduvalt kasutada ja seda ei pea välja vahetama. Selle välispinda saab aga pühkida, et hoida seda hügieenilisena. Kui maski on kasutatud, tuleks see siiski hügieeni huvides välja vahetada. Lisamaske on võimalik osta ja on hea neid kahe või kolme aasta järel vahetada, et need ei kuivaks ega muutuks kasutuskõlbmatuks.

  Harjutusmasinaga saate hõlpsasti harjutada, kuidas teie LifeVac töötab. Tehnika on lihtne, mitteinvasiivne ega kahjusta ummistunud hingamisteedega inimest. Lisaks on selle kasutamine täiesti ohutu. Seadet saab kasutada ilma eelnevate teadmisteta, kuid harjutamine võib muuta eluohtliku olukorra vähem hirmutavaks, kuna olete kasutamiseks paremini ette valmistatud.
  Toote ID:
  LV01

  Dokumendid:
  attachment Lifevac manual
  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska