•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Första hjälpen väska Första hjälpen väska Första hjälpen väska Första hjälpen väska Första hjälpen väska Första hjälpen väska

  Esmaabikott

  klientide hinnangud:
  €28
  Saadaval
  Hetkel ei ole laos
  .
  Hetkel ei ole laos
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  Esmaabi kott: hädavajalik kiirabikott õnnetuste korral

  Esmaabikott on vajalik kiirabikott, mis sisaldab kõige põhilisemaid tarbeesemeid, mida võib vaja minna õnnetuse korral. Meie esmaabikottide valikut on välja töötatud koostöös kogenud kiirabitöötajatega, kes on arvestanud erakorraliste olukordadega. Need kotid on kavandatud nii, et neid oleks kerge kaasas kanda, erinevalt suurematest kastidest, mis võivad olla raskemini transporditavad.

  Kõrge kvaliteediga ja praktilised esmaabikotid Meie esmaabikotid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja sisaldavad palju olulisi tooteid, mida võib õnnetuse korral vaja minna. Kott on täidetud vajalike tarvikutega, nagu plaastrid, niisked salvrätikud, sidemed, käärid ja palju muud, mis võimaldab teil erakorralist olukorda tõhusalt käsitleda. Siin on loetelu kotis olevatest esemetest:

  Sisu:

  40 tk plaastreid 2 tk puhastuslappe 1 tk käärid (riiete või näiteks side lõikamiseks) 2 tk kompresse 1 tk tugev survepandel suurte ja keskmiste veritsuste jaoks 1 tk lihtsama kujuga žgutt 1 tk jahutuskott 1 tk hingamiskaitse suust suhu meetodil puhumiseks 1 tk pintsetid 2 tk pakendit põletusgeeli 1 paar vinüülkindaid 1 tk habemenuga Mõõtmed: 23,5 x 18 x 5 cm

  Koti väliskest on valmistatud vastupidavast nailonmaterjalist, mis kaitseb sisu niiskuse, tolmu ja löökide eest. On oluline regulaarselt kontrollida esmaabikoti sisu, täiendada seda, mis puudub, ja asendada aegunud tooted. Võite kohandada sisu ka vastavalt oma vajadustele, näiteks lisades Alvedoni või muid spetsiifilisi tooteid.

  Olge valmis, kui õnnetus juhtub Meie esmaabikotid valmistab LivingTek, esmaabi toodete kõrge kvaliteediga spetsialist. Kotti saab hõlpsasti hoida autos, suvilas, kontoris või spordisaalis. Esmaabikoti sisuga saate kiiresti käsitseda väiksemaid haavu ja toime tulla erakorraliste olukordadega, kuni lisabi kohale jõuab. Näiteks saate ennetada šokki, peatada verej 

  ooksu, jahutada põletusi ja abistada liiklusõnnetustes. Tõsiste õnnetuste korral, mis võivad põhjustada eluohtu, tuleb alati kutsuda kiirabi.

  Esmaabikoti omamine on oluline osa ettevalmistusest ettenägematuteks olukordadeks. Olenemata sellest, kas viibite kodus, reisil või avalikus kohas, on oluline, et teil oleks vajalike tarvikutega kott valmis kasutamiseks. Olemine ettevalmistatud aitab päästa elusid ja vähendada õnnetustesse või äkilistesse haigustesse sattunud inimeste kannatusi. Kui investeerite LivingTeki kvaliteetsesse esmaabikotti, võite olla kindel, et olete valmis aitama, kui õnnetus juhtub.
  Toote ID:
  20.990

  Keskmine reiting 4.5/5, 2 ülevaate põhjal.
  SvenskaDeutschDanskEestiLatvijas