•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Esmaabikomplekt

  Esmaabikomplekt

  Esmaabikomplekti ostmisel on oluline valida hästi läbimõeldud komplekt, mis koosneb kõigist vajalikest toodetest. Esmaabikomplekt ei tohiks siiski sisaldada rohkelt asju, mille kasutuseesmärgist te aru ei saa, või mis veelgi hullem - liiga vähe asju, mis tähendab, et teil pole vajaduse korral abivahendit käepärast.

  Välja töötatud kiirabitöötajate poolt

  Esmaabikomplektid, mida me müüme, on laialdaselt kohandatavad, kaasaskantavad ja hästi tasakaalustatud sisuga. Esmaabikomplektide sisu töötavad välja kiirabitöötajad, kes teavad, mida inimesed õnnetuse korral vajavad. Selle asemel, et olla ülekoormatud, koosnevad meie esmaabikotid toodetest, millel on ka tegelik funktsioon ning mis võivad teid õnnetuse korral aidata. Kiirabitöötajad, kes on olnud seotud kottide sisu väljatöötamisega, annavad igapäevaselt erakorralist meditsiinilist esmaabi ja teavad seetõttu, millised tooted on kõige olulisemad. Neil on kõik esmaabikomplekti väljatöötamiseks vajalikud teadmised ja kogemused.

   

   

  Esmaabikomplekt igasse keskkonda 

  Meie Firstari esmaabikomplektis on kõik, mida hädaolukorras vajate. Siit leiate plaastrid, erineva suurusega sidemed, kompressid, desinfektsioonivahendid, käärid, hingamisrätiku, jahutava kompressi, kindad ja muu tarviliku. Kõik kotis olev täidab olulist funktsiooni, kui on tarvis verejooksu peatada, põletushaava jahutada, väiksemat haava plaasterdada jne. 

  Esmaabikotti on lihtne transportida, see on väike ja kerge. Samuti on see nii löögi-, tolmu- kui ka niiskuskindel. 

  See kott sobib suurepäraselt tööle ja avalikesse kohtadesse, spordirajatistesse, koju ja suvilasse. Sobib hästi ka elustamiskoolituse täienduseks.

   

   

  Esmaabikomplekt kõige jaoks, alates lõikehaavadest kuni tugeva verejooksuni

  Kui olete õnnetuse toimumiskohas esimesena, on oluline olla hästi ette valmistatud. Nagu teada, juhtub õnnetusi kõikjal ning seetõttu peaks esmaabikott olema käepärast nii kodus kui ka iga pool mujal, kus inimesed liikvel on. 

  Õnnetus, mille korral esmaabikomplekt ära kulub, võib olla väike lõikehaav, kuid see võib olla ka suur verejooks.

   

   

  Käitumine hädaolukorras 

  Euroopa elustamisnõukogu (ERC, https://erc.edu) sõnul võib esmaabi andmine esimesel võimalusel aidata edasisi raskeid tagajärgi vältida. Kui on juhtunud õnnetus, on oluline kõigepealt proovida tuvastada, kus vigastused on ja kui tõsised need on. Kui vigastused on niivõrd tõsised, et tuleb kutsuda kiirabi, peate helistama numbrile 112. Kiire abi vigastuste korral võib olla elu päästev ja seda tuleb anda ettevaatlikult. 

  Meil saadaval oleva esmaabikoti abil saate abiks olla paljudes hädaolukordades. Kotis sisalduvad abivahendid aitavad ka liiklusõnnetuse korral nii šokki vältida kui esmaabi anda. Ilmselt pole olemas hädaolukorda, kus esmaabikomplektist kasu ei oleks. Vajadusel tuleks kannatanu asetada stabiilsesse külgasendisse. 

  Oluline on tagada, et kannatanu hingab ja tema hingamisteed on vabad. Kui käepärast on esmaabikott, saab vähendada nii kannatuste kui ka vigastuste tekkimise riski - päästa elusid ja näidata üles hoolivust kaasinimeste suhtes.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska