•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Värmeväska hjärtstartare Värmeväska hjärtstartare

  Südamestimulaatori soojenduskott

  €883
  Tööaeg
  Saadaval
  Hetkel ei ole laos
  .
  Hetkel ei ole laos
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  Safepaq on uhke, et esitleda meie viimast uuendust - Safepaq Südamestimulaatori Soojenduskotti! See on funktsionaalne ja usaldusväärne lahendus südamestimulaatori kaitsmiseks ja hoidmiseks äärmuslikes ilmastikutingimustes. Meie kott tagab, et teie südamestimulaator on alati kasutusvalmis, kui seda kõige enam vajate.

  Põhipunktid:

  Usaldusväärne soojendussüsteem: Safepaq Soojenduskott on varustatud arenenud soojendussüsteemiga, mis hoiab südamestimulaatorit optimaalsel temperatuuril isegi külmas ja niiskes kliimas. See pikendab südamestimulaatori tööiga ja tagab selle korrektse töö, kui seda on vaja kasutada.

  Vastupidav ja veekindel konstruktsioon: Kott on valmistatud tugevatest ja veekindlatest materjalidest, mis kaitsevad südamestimulaatorit löökide, tolmu ja niiskuse eest. See on teie elupäästva varustuse parim kaitse.

  Kerge kanda ja hoida: Safepaq Soojenduskott on disainitud mugavust ja kasutajasõbralikkust silmas pidades. Kotil on kandesang ja see on piisavalt kompaktne, et seda hõlpsasti autos, kontoris või kodus hoida.

  Universaalne ühilduvus: Meie kott on kavandatud sobima enamiku turul olevate südamestimulaatorite mudelitega. Integreeritud reguleeritava vaheseinasüsteemi abil saate kotti kergesti oma konkreetse südamestimulaatori jaoks kohandada.

  Aku toitega ja energiasäästlik: Safepaq Soojenduskott töötab patareidega, mis võimaldab teil kotti kasutada sõltumata teie asukohast. Energiatõhus soojendussüsteem tagab patareide pika tööea ja annab teile meelerahu liikvel olles.

  Soojenduskotil on sisseehitatud soojenduspaneel, mis hoiab koti temperatuuri 10-15 kraadi juures ja töötab 12 V või 230 V toitel. Kaasasolev varuaku võimaldab 10-tunnise tööaja täislaadimisel.

  Valige standardversioon või versioon kahe lisapatareiga, mis pakub kuni 30-tunnist tööaega.

  Järeldus: Safepaq Südamestimulaatori Soojenduskott on täiuslik lahendus südamestimulaatori kaitsmiseks ja hoidmiseks igasugustes ilmastikutingimustes. Arenenud soojendussüsteemi, vastupidava konstruktsiooni ja kasutajas õbraliku disainiga saate olla kindel, et teie südamestimulaator on alati parimas seisukorras, kui seda vajate. Investeerige täna turvalisusesse ja usaldusväärsusesse Safepaq Soojenduskotiga!
  Toote ID:
  9023066

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska