•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Südamestimulaatori kott

  Enamik südamestimulaatoreid tarnitakse kotiga, kuid mitte kõik. Sel juhul võib olla hea mõte täiendada südamestimulaatorit just teie jaoks mõeldud kotiga. Isegi kui südamestimulaatoril on sisseehitatud käepide või midagi sarnast, võib kott olla kasulik erinevates olukordades. See võib tähendada, et soovite hoida lisamaterjali, näiteks lisaelektroodi, lisapatareid ja esmaabikomplekti südamestimulaatori kõrval. See võib olla, kui südamestimulaatorit tuleb transportida ja siis võib kott kaitsta löökide, niiskuse ja tolmu eest.

  Tänapäeval on olemas ka kotid, mis hoiavad südamestimulaatorit piisavalt soojana, et see töötaks õues. Kui transportite südamestimulaatorit autos või õues, võib soojakott olla hädavajalik, kuna elektroodid ja patareid võivad miinuskraadides lakkada töötamast.

  Kui südamestimulaatorit tuleb transportida pikemat vahemaad, võib ka seljakott olla alternatiiv, kuna seda on kergem kanda ja see mahutab rohkem materjali kui kott. Meilt leiate südamestimulaatoritele mõeldud seljakotte kahes erinevas suuruses; väiksem kompaktne kott ja suurem, kuhu mahub enamik esmaabimaterjali. Nagu mainitud, tuleb südamestimulaatoriga sageli kaasa kott. Kaasasolev kott on tavaliselt hea südamestimulaatori hoidmiseks ja transportimiseks. Samuti on sageli võimalik hoida lisamaterjali, nagu elustamiskomplekt, kotis. Mõte on kiiresti võtta kott kaasa, et joosta südameseiskumiseni ilma viivituseta ja saada kaasa kõik oluline lisamaterjal.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska