•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Aku defibrillaatorile

  Defibrillaatori akud on üks kahest komponendist, mida tuleb regulaarselt välja vahetada (teine komponent on elektroodid).

  Meilt leiate akusid enamikele defibrillaatori tüüpidele. Praktiliselt kõigil mudelitel on erinevad akud, seega sõltub vajalik aku teie defibrillaatori mudelist.

  Võite oma mudeli otsinguväljale sisestada või valida menüüst tarvikud ja seejärel valida oma mudeli. Kui te pole kindel, milline aku sobib teie defibrillaatorile, võite saata meile küsimuse koos oma aku või defibrillaatori pildiga ja me aitame teid. Saatke oma küsimus meie info aadressile: info@sudameabi.ee.

  Aku kestab pärast defibrillaatorisse paigaldamist tavaliselt mitu aastat, selle eluiga mõjutavad muuhulgas defibrillaatori kasutamine ja temperatuur, milles seda hoitakse.

  Kui on aeg akut vahetada, siis enamik defibrillaatoreid näitavad seda heli või sümboliga. See võib olla näiteks hääl, mis ütleb "vaheta aku" või sümbol, mis kujutab tühja akut. Defibrillaatorite akud on tavaliselt ühekordsed, nii et neid ei saa uuesti laadida. See on selleks, et tagada akude piisav eluiga.

  FAQ

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska