•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Philipside defibrillaatorid

  Meta-kirjeldus: Pakume kvaliteetseid defibrillaatoreid firmalt Philips. Meie valikus on erinevaid mudeleid Philipside HeartStart seeriast. Tere tulemast, et saada rohkem teavet meie tootevaliku kohta.

  Enamik inimesi pole kunagi olnud olukorras, kus nad peavad kasutama defibrillaatorit. Kui see hetk saabub, on kerge paanikasse sattuda. Rahulik hääl, mis juhatab teid protsessi käigus samm-sammult, tähendab, et te ei ole kunagi üksi. Philipside defibrillaatoritega on teil ekspert kõrval.

  Miks on oluline osata kasutada defibrillaatorit?

  On äärmiselt oluline, et defibrillaatorid oleksid äkilise südameseiskuse korral koheselt kasutamiseks valmis ning oleksid kavandatud nii, et neid oleks lihtne kasutada, need oleksid kerged ja vastupidavad.

  Philips HeartStart: Teie partner hädaolukordades

  Südame-veresoonkonna haigused on üks peamisi surma põhjuseid kogu maailmas, moodustades peaaegu 17 miljonit surma aastas ehk 30% kogu maailma suremusest.

  Philips HeartStart defibrillaatorid aitavad teil toime tulla äkilise südameseiskusega. Philips HeartStart pakub praktilist juhendamist samm-sammuliste häälejuhiste ja kardiopulmonaalse elustamise (CPR) juhendamise kaudu. Philips HeartStart tuvastab, millises etapis te olete, ja kohandab häälejuhiseid teie kui kasutaja jaoks.

  Eelised ja kuidas Philips HeartStart defibrillaator töötab

  Sisaldab funktsioone, mis aitavad juhendada äkilise südameseiskuse ravis lihtsa paigalduse, selgete häälejuhiste ja metronoomiga, mis määrab rinnale survete tempo.

  Kasutusvalmis otse karbist: HeartStarti valmiskomplekt

  Tuleb praktiliselt kasutusvalmis - valmiskomplekti konfiguratsiooniga asetatakse Philips HeartStart defibrillaator kandekohvrisse, kus on juba paigaldatud SMART-elektroodid ja aku. Eemaldage vahekaart aku ja defibrillaatori vahel ning Philips lülitub ooterežiimi ja on kasutusvalmis.

  Nutikas tehnoloogia: kohandub olukorraga

  Juhendab teid südameseiskuse korral lihtsa, samm-sammulise protsessi kaudu, juhiseid kohandatakse teile ja nutikad andurid aitavad päästva šoki teele saata.

  Sobib kõigile vanustele: imikutest täiskasvanuteni

  Seda saab kasutada imikutel ja lastel, kes kaaluvad alla 25 kg või on vanuses 0-8 aastat, samuti täiskasvanutel ja lastel, kes kaaluvad üle 25 kg või on vanemad kui 8 aastat. *Nõuab lisaks lapse elektroodi või lapse võtit.

  Kvaliteet ja usaldusväärsus: regulaarsed isetestid

  Viib läbi automaatseid iseteste igapäevaselt, nädalaselt ja kuus, et kontrollida elektroode, akut ja funktsionaalsust.

  Kiire šokk: elupäästvad toimingud sekundites

  Patenteeritud Quick Shock funktsioon võimaldab Philips HeartStart defibrillaatoril tavaliselt anda šoki kaheksa sekundi jooksul pärast CPR-i, mis on kõigist defibrillaatoritest kõige kiirem. Ravi alustamise aeg on üks olulisemaid tegureid südameseiskuse puhul ellujäämisel. Iga mööduva minutiga vähenevad ellujäämise võimalused 10% võrra.

  FDA poolt heaks kiidetud ja CE-märgistusega

  Veel üks eelis Philips HeartStart defibrillaatoril on see, et see on FDA poolt heaks kiidetud ja CE-märgisega. FDA heakskiit näitab, et toode vastab USA Toidu- ja Ravimiameti rangele nõuetele, samas kui CE-märgis näitab, et see vastab Euroopa ohutusstandarditele. See annab teile veelgi kindlustunde, et saate kriitilistel hetkedel usaldada Philips HeartStart defibrillaatori kvaliteeti ja usaldusväärsust.

  Valmis tegutsema, valmis kasutamiseks

  Kavandatud tavalisele inimesele erakorralisel hetkel, võimaldab Philips HeartStart kellelgi, väheste või üldse mitte koolitustega, kiiresti ja tõhusalt südameseiskuse korral šoki anda.

  Alustage kiiresti, ravige kindlusega

  Õige varustuse ja toe olemasolul saate aidata päästa elu. Philips HeartStart defibrillaator juhendab teid läbi protsessi, kui ravite isikut, kellel kahtlustatakse äkilist südameseiskust. Philips HeartStart defibrillaator pakub praktilist, reaalajas juhendamist samm-sammuliste häälejuhiste ja CPR-juhendamise kaudu.

  Lihtne nagu 1-2-3: Kasutajasõbralikud juhised

  Philips on varustanud HeartStart defibrillaatori integreeritud SMART-elektroodidega, mis annavad defibrillaatorile tagasisidet, nii et see saab kohand

  ada oma häälejuhiseid teie toimingute ja tempos järgi. Süsteem ei liigu edasi järgmise sammuni, enne kui olete valmis. Juhiseid korratakse ja sõnastatakse ümber vajadusel ning sisaldavad lisajuhiseid arusaamise hõlbustamiseks.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska