•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Lifepak defibrillaatorid

  Lifepak defibrillaatorid on arenenud, usaldusväärsed ja kasutajasõbralikud seadmed, mis on loodud elupäästvaks raviks südame seiskumise korral. Lifepaki seeria, mis pärineb Strykerilt, ettevõttelt, mis on tuntud oma pühendumuse poolest meditsiiniseadmete täiustamisel, hõlmab mitut mudelit, mis vastavad nii professionaalsete tervishoiuteenuse pakkujate kui ka tavainimeste vajadustele. Kombineerides tipptehnoloogiat ja kvaliteeti, aitavad Lifepak defibrillaatorid kriitilistes olukordades elusid päästa.

  Kasutajasõbralik

  Lifepak defibrillaatoritel on selged juhised ja häälejuhised, muutes need lihtsaks kasutamiseks isegi inimestele, kellel puudub meditsiiniline väljaõpe. See on eluliselt tähtis, kui iga sekund loeb südame seiskumise ajal.

  Arenenud Tehnoloogia

  Lifepak defibrillaatorid kasutavad keerukaid algoritme patsiendi südamelöökide analüüsimiseks ja elektrilöögi vajalikkuse kindlakstegemiseks. See tehnoloogia optimeerib defibrillatsiooni edukuse võimalusi.

  Kohandatavad Sätted

  Professionaalsetele kasutajatele pakuvad mõned Lifepaki mudelid võimalust kohandada energiatasemete ja muude parameetrite seadeid, võimaldades ravi kohandada iga üksiku patsiendi jaoks.

  Vastupidav ja Kaasaskantav Disain

  Lifepak defibrillaatorid on loodud vastupidavad ja võimelised töötama nõudlikus keskkonnas. Need on ka kompaktsed ja kerged, muutes need kergesti ligipääsetavaks ja kaasaskantavaks.

  Regulaarsed Isetestid

  Selleks, et seade oleks alati kasutamiseks valmis, teevad Lifepak defibrillaatorid automaatseid iseteste, mis kontrollivad akut ja muid kriitilisi komponente.

  Kasutusalad

  Lifepak defibrillaatoreid saab kasutada erinevates keskkondades, sealhulgas haiglates, kiirabiautodes, töökohtades, avalikes kohtades ja kodudes. Nende kasutajasõbralikkus muudab need kättesaadavaks laiemale üldsusele, samas kui arenenumad mudelid vastavad professionaalsete tervishoiuteenuse pakkujate kõrgematele nõudmistele.

  Tarvikud ja Tugi

  Lifepak defibrillaatorite kasutamise optimeerimiseks on saadaval ka mitmesuguseid tarvikuid, sealhulgas elektroodid, kandekotid ja varuakud. Lisaks pakub Stryker põhjalikku kliendituge ja teenindust, tagamaks, et teie Lifepak defibrillaator on alati parimas seisukorras ja valmis elusid päästma.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska