•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Resusci Baby

  Investeering turvatunde tagamiseks

  Väikelaste südameseiskumine on võrdlemisi harv, kuid seda juhtub siiski umbes 200 juhul aastas. Kõige sagedasem põhjus on uppumine või lämbumine, näiteks kui midagi jääb kurku kinni. Seetõttu on nii lapsevanematel kui ka tervishoiu- ja lasteasutuste töötajatel vajalik osata laste elustamist.

  Resusci Baby on investeering, mis pakub turvatunnet ja elukestvaid väärtuslikke oskusi. Kunagi ei või teada, millal teie või kellegi teise lapsel võib ootamatult esineda südameseiskumine. Mida saate kindlasti teha, on vajalike oskuste omandamine niisuguses olukorras käitumiseks ja seega elu päästmise tõenäosuse suurendamiseks. Resusci Baby aitab omandada ja säilitada kriitilise tähtsusega oskused. 

   

   

  Spetsiaalne süsteem imikute elustamise õppimiseks

  Imiku kardiopulmonaalne elustamine: Resusci Baby on realistlik elustamise mannekeen, mis on mõeldud spetsiaalselt kuni aasta vanuste imikute elustamise õppimiseks. Erinevas vanuses inimeste kardiopulmonaalse elustamise meetodid on erinevad, seega ei saa imikutel rakendada samu tehnikaid, mis vanematel lastel ja täiskasvanutel. 

  Üldised erinevused on järgmised: 

  Peaksid veenduma, et õhk jõuab kopsudesse 5 suust suhu hingamisega 1,5-sekundilise intervalliga. Kui imikul ilmnevad selle aja jooksul elumärgid, jätka ainult suust suhu hingamisega. Imikutel rakendatavad rindkere vajutused peavad olema pehmemad kui täiskasvanutele tehtavad, rindkere ei tohi vajutada sügavamale kui umbes 4 cm. Selle põhjuseks on asjaolu, et laste keha pole nii tugev ning suurema surve korral esineb vigastuse risk. Südamemassaaži tuleb imikutele teha veidi kiiremini kui täiskasvanutele. Laste puhul tuleb rindkere vajutada vähemalt üks kord sekundis - arvesta vähemalt 120 korraga minutis.

   

   

  Reaalsete situatsioonide simuleerimine

  Realistlik CPR-mannekeen: Resusci Baby mannekeen on elutruu investeering, mis aitab luua võimalikult realistlikke situatsioone. Näiteks on võimalik kohandada rindkere vajutusi ettenähtud soovitustele (4 cm), lihvida sensori abil sõrmede paigutust ja saada täiustatud mõõtesüsteemi kaudu kasulikku tagasisidet. Neile, kes ei soovi midagi juhuse hooleks jätta, soovitame mannekeeni täiendada mõne elektroonilise juhendiga - SimPad PLUS SkillR IE või meie uue oskuste juhendiga. See varustus tõstab koolituse kvaliteeti kiire tagasiside ning andmete salvestamise ja soorituse mõõtmise võimalustega. Individuaalseid sooritusi jälgides saad koolitusi hinnata ning õppijate vajadustele vastavaks kohandada.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska