•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • RESUSCI ANNE

  Parim valik põhjalikuks õppeks

  Anne on õpetanud CPR-tehnikaid enam kui 400 miljonile inimesele ja päästnud palju elusid. Resusci Anne on loodud hädaabijuhtumite simuleerimiseks nii sees- kui ka väljaspool haiglaseinu ning sobib seega väga hästi ettevõtetesse, koolidesse ja teistesse asutustesse, kus võib tekkida vajadus kardiopulmonaalseks elustamiseks. Laerdal Medicali bestseller on parim valik kõikidele, kes soovivad põhjalikku elustamiskoolitust. 

  Realistlikud omadused: Resusci Anne erilised omadused aitavad mannekeenil olla võimalikult realistlikud.

  Palju erinevaid võimalusi

  Selle juurde käib: Mannekeenil on anatoomiliselt korrektne välimus ja suurus, et õpilane saaks hingamist ja südame käivitamist harjutades võimalikult realistliku kogemuse. Erinevate mannekeeni-nägudega saab Resusci Anne’ile karakterit juurde anda. Ventilatsioonisüsteem tagab, et õigesti teostatud suust suhu hingamise ajal mannekeeni rindkere liiguks. Näokatted aitavad tagada hügieeni ja mitmel õppijal sama mannekeeni peal harjutada. Mannekeeni disain võimaldab õppijatel harjutada ja lihvida rindkere vajutuste tehnikat. Näiteks mõõdab mannekeen protseduuri ajal vajutuste survet, lahtilaskmist ja kiirust. 

  PANE TÄHELE: käib ainult Resusci Anne QCPR mannekeenide kohta. 

  Voolikuga pulsiseadet saab kasutada realistlikuks pulsisimulatsiooniks. 

  Võimalused täiustatud harjutamiseks: Väljaõppe maksimeerimiseks pakume Resusci Anne’i jaoks palju lisavõimalusi. Mannekeeni vajadustele vastavaks kohandamiseks saab erinevaid osasid täiendada, asendada ja juurde lisada. Pakume kogu kehaga ja poole kehaga mannekeene ning teatud tooteosad on saadaval nii kõvast plastist kui ka vahtkummist versioonidena. Saadaval on ka põletushaavade, haavade või murtud luudega kehaosad. Mannekeeni võib täiendada ka näiteks jaki, lisanägude ja pulsiseadmega. Kui viite pidevalt läbi kardiopulmonaalse elustamise koolitusi, võime teile lisaks soovitada täiendavaid elektroonilisi seadmeid.

   

   

  Kiire tagasiside reaalajas

  SimPad PLUS SkillR IE seadmega saad anda reaalajas tagasisidet, mõõta sooritusi ning salvestada andmeid hindamiseks. Paindlik programm on arvutiga ühendatav nii juhtmevabalt kui ka USB-kaabli abil. Programm kontrollib detailselt olulisi võtmetegureid, näiteks vereringet, pulsisagedust ja hingamisteede funktsioone. Soodsamate alternatiivide otsijate jaoks on olemas oskuste juhend, mis pakub kiiret nõu lihtsamas vormis.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska