•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Little Junior QCPR

  Õpi kuidas elustada väikest last

  See elulähedane kardiopulmonaalse elustamise mannekeen on tasuv investeering, mida kasutatakse õendusõppes üle kogu maailma. Little Junior on suurepärane ja taskukohane lahendus nii uute oskuste õppimiseks kui ja juba omandatud teadmiste säilitamiseks. Niin nagu Resusci Junior, on ka see mudel ette nähtud üle 1 aasta vanuste laste elustamise harjutamiseks.

  Mannekeenil on järgmised omadused: 

  Nutikas klõpsuheli, mis kostub sobiva tugevuse ja kiirusega rindkere vajutuste teostamisel. 

   

   

  Realistlik õpe annab parimad tulemused

  Realistlik konstruktsioon, mis nõuab hingamisteede avamiseks mannekeeni pea tahapoole liigutamist, kasutades reaalse eluga täpselt sama tehnikat. Anatoomiliselt korrektne torso ja realistlikud hingamisteed (oraalsed ja nasaalsed). Selle mudeli hingamisteed on alati loomulikult blokeeritud. Korrektselt teostatud suust suhu hingamise ajal tõusev ja langev rindkere. Korduvkasutatava näo ja lihtsasti asendatavate ühekordsete hingamisteedega mannekeeniga saab suur hulk inimesi korraga rühmas töötada. Kaal 2,7 kg ja pikkus 55 cm, kerge ja hõlpsasti liigutatav mudel.

   

   

  Paketiga saate kaasa mitmeid lisatarvikuid

  Little Juniori võimalused: Selle mudeliga kaasneb transporti, puhastamist ja hooldust hõlbustavaid valikuid ja erinevaid pakette. Suuremate ettevõtete, kooliklasside või spordiühenduste jaoks on harjutamise jaoks sageli vaja mitut mannekeeni. Selleks pakume nelja Little Junior mannekeeniga paketti, mille ostmisel tuleb ühikuhind soodsam. Et harjutamine oleks piisavalt hügieeniline, kasuta niiskeid puhastuslappe, asendatavaid hingamisteid ning mannekeeni peale asetatavaid näokaitseid. Mudel on saadaval nii heleda- kui ka tumedanahalisena. Mannekeen või mannekeenid - olenevalt sellest, kas valite ühe või neli tükki - on rihmaga kotis, mis hõlbustab transporti ja hoiustamist. Little Junior on mannekeen suurte rühmadega baaskursuste jaoks, kuhu läheb vaja taskukohast, funktsionaalset ja lihtsat toodet.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska