•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Little Baby QCPR

  Beebi mannekeen hingamisteede korrektseks avamiseks

  Kui töötad tervishoiu- või lastehoolekandeasutuses või oled kasulikke oskusi õppida sooviv lapsevanem, võidad sellest tootest kindlasti. 

  Baby Anne’i omadused: Kas teadsid, et kui lapse hingamisteedesse satub võõrkeha, on täiskasvanute kõige tavalisemad reaktsioonid imiku raputamine või pea alaspidi pööramine? Ehkki see näib šokis inimese loomuliku reaktsioonina, on see vale käitumine. Selle asemel keera imik kõhuli oma põlvedele ning koputa kiiresti tema seljale. Kui see ei aita, tuleb laps pöörata selili ning teha kiireid rinnavajutusi. Baby Anne on mõeldud nende tehnikate harjutamiseks ja hingamisteede korrektse avamise õppimiseks.

  Nagu päris beebi

  Baby Anne kaalub umbes 1 kg ning meenutab pikkuselt ja laiuselt hästi päris beebit. Järgmised funktsioonid aitavad omandada oskused ootamatutes ja ohtlikes olukordades käitumiseks: 

  Mannekeen on konstrueeritud nii, et hingamisteed avanevad ainult õige tehnikaga. Pea peab olema tahapoole painutatud ja lõug üles tõstetud. Mannekeeni rindkere tõuseb ja langeb vastuseks vajutustele. Rindkere vastutöö aitab saada kätte elustamisvõtete tunnetuse, nagu oleks tegemist päris lapsega. Mannekeen on loodud hingamisteede blokeeringu realistlikuks simulatsiooniks. Sellega saab simuleerida hingamisteedesse kinni jäänud võõrkeha mõju ja tulemust, mis on väikelaste südame seiskumise üks levinumaid põhjusi. Baby Anne on kohandatud ka seljale koputamise ja rindkere vajutamise harjutamiseks.

   

   

  Komplekti kuuluvad lisatarvikud

  Lisatarvikud: Kui ostad ühe Baby Anne mannekeenimudeli, kuuluvad komplekti ka järgmised tooted: 

  Kott mannekeeni hõlpsaks hoiustamiseks ja transpordiks

  6 x ühekordsed hingamisteed parema hügieeni tagamiseks, kui mannekeeni kasutab mitu inimest. Neid saab osta ka eraldi 24 tk kaupa pakkides. 

  1 x pudel desinfitseerimisvahendit, mis tapab baktereid ja hoiab mannekeeni puhtana. Niiskeid lappe saab osta ka eraldi. 

  1 x pakk võõrkehadega seljale koputamise ja rindkere vajutuste elulähedaseks harjutamiseks. Pakis on kokku 10 erinevat võõrkeha mannekeenile välja köhimiseks.

  Valikus on heleda ja tumeda nahaga mannekeen. Kui soovid osta suuremat komplekti, pakume 4 x mannekeeniga paketti - mõistagi madalama ühikuhinnaga. Mannekeen või mannekeenid - olenevalt sellest, mitu tükki ostate - on rihmaga kotis, mis hõlbustab transporti ja hoiustamist.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska