•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • CasPeR the CPR dog

  €819
  Saadaval
  Hetkel ei ole laos
  .
  Hetkel ei ole laos
  Telli teavitus

  Sisesta e-posti aadress ning teavitame Sind, kui toode uuesti müügile jõuab!

  Toote kirjeldus:

  CasPeR the CPR Dog on uuenduslik ja realistlik koolitusmannekeen, mis võimaldab lemmikloomade esmaabi koolitust koerte elustamisel. Täiuslik lemmikloomade esmaabiõpetajatele suu-suu elustamise ja rindkerekompressioonide õpetamiseks koertele. Loomaarstide poolt välja töötatud suurema realismi tagamiseks on CasPeR ideaalne koolitusmannekeen klassiruumis või kliinikus.

  Eelised ja omadused:

  Kaasahaarav ja kasutajasõbralik: CasPeRil on valmis vormitud keha sobivas asendis elustamiseks, mis hõlbustab õppimist ja praktilist koolitust.

  Realistlik anatoomia: CasPeRi anatoomilised üksikasjad, sealhulgas sissetõmmatav keel, liikuv lõualuu ja vahetatavad hingamisteed, loovad autentse koolituselamuse.

  Hügieeniline ja turvaline: CasPeR on varustatud ökonoomsete ühekordsete kaitsekiledega/õhukottidega, 

  mis vähendavad ristkontaminatsiooni ohtu õpilaste vahel, ning hingamisteed saab kiiresti ja lihtsalt vahetada ilma tööriistadeta.

  Põhjalikud koolitusvõimalused: CasPeR sisaldab kõiki vajalikke funktsioone koerte põhilise elustamise õppimiseks, sealhulgas õige käte asetamise kompressioonideks, kompressioonide sügavuse, hingamisteede haldamise, reieluu pulsi kontrolli ja piisava ventilatsiooni.

  Lateksivaba: CasPeR on lateksivaba, et vähendada ärritust ja allergilisi reaktsioone, luues turvalise ja mugava koolituskeskkonna.

  Kohandatav koolitus: CasPeR võimaldab teil õpetada õpilasi klassiruumis või isegi koeraomanikke kliinikus, muutes koerte elustamise teadmiste levitamise lihtsamaks.

  Järeldus: CasPeR the CPR Dog on turu populaarseim koerte elustamise koolitusmannekeen, mida kasutavad lemmikloomade esmaabiõpetajad ja veterinaaria professionaalid kogu maailmas.

  CasPeRiga saate õppida ja harjutada koerte elu päästvat südame- ja kopsuelustamist realistlikul ja haaraval viisil. Investeerige täna CasPeR the CPR Dog Manikini ja valmistuge oma armastatud lemmiklooma elu päästmiseks.
  Toote ID:
  9023115

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska