•   Tasuta saatmine tellimustele üle 100 euro
 •   Kiire tarne - 3-5 tööpäeva
Näita hindu:
 • Eesti
 • Osta CPR-mannekeenid hea hinnaga

  Suur valik mannekeene

  Meie poes võid valida erinevate CPR-mannekeenide vahel. Lapse kardiopulmonaalne elustamine erineb täiskasvanu elustamisest, mistõttu pakume erinevas suuruses mannekeene - beebist täiskasvanuni. Mannekeenidel on sõltuvalt tootest ka erinevad funktsioonid.

  CPR-mannekeenid CPR-i baaskoolituse jaoks CPR-baaskoolitusel kasutataval mannekeenil peab rindkere suust suhu hingamisel nähtavalt tõusma ning samuti peab mannekeeni peal näha olema, kas südamemassaaži surve on piisav. Meie poest leiad mitu mannekeeni, mis vastavad neile nõuetele, sh Little Anne ja Prestan Professional Adult. Pakume lisaks õpetamiseks vajalikke ühekordseid näokaitsed ja mannekeenilappe, millega on lihtne mannekeen pärast iga kasutajat puhtaks teha.

  Mannekeenid saadaval ka lapse- ja beebisuuruses

  CPR-mannekeenid laste CPR-i jaoks Pakume erinevaid mannekeene, mille abil saab realistlikult õppida laste ja noorte kardiopulmonaalset elustamist. Meetodid erinevad sõltuvalt sellest, kas laps on alla ühe aasta vana, seetõttu on saadaval kahte tüüpi CPR-mannekeene: juunior ja beebi.

  Üle ühe aasta vanuste laste elustamise õppimiseks soovitame mannekeeni Little Junior. See on realistlik, soodsa hinnaga, vastupidav ja kerge kaaluga. Sellel on kõik olulised CPR-funktsioonid, mis on vajalikud väikelaste kardiopulmonaalse elustamise õppimiseks.

  Kui vajad mannekeeni beebide CPR-i õpetamise jaoks, on kõige sobivam Resusci Baby. Mannekeenil on realistlik välimus, mis soodustab täpsemat praktiseerimiskogemust. Resusci Baby on läbinud uuenduskuuri ja sellel on nüüd parandatud südamemassaaži ja suust suhu hingamise mõõtmise funktsioonid. Uus tehnoloogia annab õpilastele senisest parema võimaluse oma oskusi koolituse käigus mõõta ja parandada.

   

   

  Suurepärane õppe jälgimine

  Mudelil on palju funktsioone, näiteks: Rindkere vajutuste valik 4 cm. Autentne anatoomia; nii keha kui ka pea. Rindkere tõuseb nii elustamisseadme kui ka suust-suhu hingamise kasutamisel. Täpsemad mõõtmised, üksikasjalikud andmed ja sõrmede õiget asendit näitav sensor.

  Kui soovid ülevaadet õpilaste antud sisendist, vajad nn. oskuste juhendit. Selleks, et Sina ja Sinu õpilased saaksite mõõta kõige tähtsamaid elustamise näitajaid ning jälgida, millele iga õpilane peab rohkem tähelepanu osutama. Kasutusjuhend ja tooteinfo on oskuste juhendiga kaasas.

  FAQ

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska